O FIRMIE


Firma "IR" Transport i Spedycja Międzynarodowa i Krajowa rozpoczęła działalność gospodarczą w 1997 roku i posiada wszystkie niezbędne uprawnienia.
Jest stabilnie i prężnie  rozwijającą się firmą należącą do sektora logistyki.


Firma zajmuje się transportem i spedycją towarową w eksporcie i imporcie na obszarze Polski oraz poza granicami Polski na terytorium Unii Europejskiej, państw skandynawskich, Ukrainy, Białorusi, Estonii i Rosji.


Ważnym atutem firmy jest stabilność na rynku i rzetelność wykonywanych usług, zgodnie z wymaganiami konwencji CMR i pełnym pakietem ubezpieczeń.
Profesjonalizm firmy jest gwarancją wywiązywania się z powierzonych obowiązków logistycznych i transportowych. Firma ma opinię rzetelnego płatnika, zawsze wywiązującego się z podjętych zobowiązań finansowych. Od początku działalności jesteśmy członkiem Międzynarodowego Zrzeszenia Przewoźników zarejestrowanym pod numerem 72.

Głównym naszym celem jest realizacja usług na najwyższym poziomie. Zapraszamy do współpracy.
Warto nam zaufać.


Z poważaniem,
Iza Rugała

 

TRANSPORT

Firma "IR" Spedycja Międzynarodowa i Krajowa od 2001 roku posiada własny tabor samochodowy, w skład którego wchodzą nowoczesne ciągniki siodłowe, w pełni ekologiczne, zgodne z normami EURO 6, marki RENAULT z naczepami skrzyniowymi - megi i coilmuldy o ładowności do 24T, długości do 13,6m, wysokości do 3m.
Firma posiada pełen pakiet ubezpieczeń OC+AC+OCP z włączonym rabunkiem i kradzieżą

 

Wszystkie samochody są wyposażone w telefony bezprzewodowe GSM, co ułatwia przepływ informacji oraz system GPS, pozwalający na pełną kontrolę pozycji samochodu z powierzonym ładunkiem. Kierowcy firmy cechują się dużą odpowiedzialnością oraz wysoką kulturą osobistą, a nasi Klienci otrzymują wysoki standard obsługi usług transportowych.

 

Zapraszamy do stałej współpracy.

 

SPEDYCJA

Firma "IR" - Spedycja Międzynarodowa i Krajowa, wychodząc naprzeciw wymaganiom Klienta poszerzyła zakres usług i posiada szeroki wachlarz stałego taboru podwykonawczego, w zależności od potrzeb. Dysponujemy samochodami od 1,5T do 40T brutto, które mogą zrealizować przewozy towarów standardowych oraz specjalistycznych, ponadgabarytowych, ponadtonażowych.

Firma na stałe współpracuje z rzetelnymi przdsiębiostwami transportowymi, które legitymują się fachowością oraz aktualnymi ubezpieczeniami odpowiedzialności cywilnej przewoźnika w ruchu międzynarodowym i krajowym, za które nasza firma ponosi pełną odpowiedzialność.
Przedsiębiorstwo zatrudnia wysokokwalifikowanych z dużym doświadczeniem spedytorów, którzy wynikami swojej pracy potwierdzają dużą odpowiedzialność i wysoką jakość wykonywanych usług i zrealizują nawet najtrudniejsze zadania transportowo - spedycyjne.
 

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest "IR" Iza Rugała - Spedycja Międzynarodowa i Krajowa, siedziba: Katowice, Książęca 20c.